Kleo Medical - Fiyat Listesi
 • Çalışma Saatleri

  Çalışma SaatleriX

  Pazartesi09:00 - 18:00

  Salı09:00 - 18:00

  Çarşamba09:00 - 18:00

  Perşembe09:00 - 18:00

  Cuma09:00 - 18:00

  Cumartesi09:00 - 18:00

  PazarKAPALI

 • (0224) 234 97 03
 • (0532) 661 05 12
 • İletişim

MARKALAR

1981 yılından beri birçok ödül kazanmış, dünyaca ünlü Essie, sınır tanımayan renk seçenekleriyle Q Nail Barda! Essie sayesinde, artık "ne renk oje sürsem" diye tasalanmanıza gerek yok. Essie'nin sınırsız renk skalasında, gece hayatınızdan, düğün gününüze, iş toplantılarınızdan, arkadaşlarınızın doğum günü partilerine kadar her tür okazyon için bir renk bulabilirsiniz. Essie, sadece bir oje markası değil, modanın gündelik hayata bir yansımasıdır. Essie ile fark yaratan, çarpıcı tırnaklara merhaba diyin Essie Sağlığınıza Önem Verir Sınırsız bir renk paletine sahip tek marka olmanın yanı sıra, Essie sağlınızı da düşünür. Essie ürünlerinin hiçbirinde Formaldehit, DBP veya tuline olmadığından kanser hastaları, hamile bayanların ve süt emziren annelerin de kullanımına aykırı bir durum oluşturmaz. Oje çıkarıcıları aseton içermez ; tırnaklarınıza faydalı vitamin, gliserin, okaliptüs yağı ve nemlendiriciler ile zenginleştirilmiştir.

French Manikür uygulaması son yılların en çok tercih edilen uygulamalarından biridir. El ve ayak tırnaklarında doğal ve çekici görünümü sağlayabilmesinden ötürü çok sık tercih edilen kalıcı french uygulanması; estetik ve şıktır. Pratik uygulanabilme özelliği ve kalıcılığı ile sadece yazın değil yılın her mevsimde bakımlı el ve ayak tırnaklarının varlığı söz konusu hale gelmiştir. Kalıcı French uygulaması, kalıcılığını en az 4 hafta boyunca korur ve parlaklığını yitirmez. Alessandro French jeller ile uygulanan  kalıcı French, doğal tırnağı sarartmaz ve tırnağın anatomik yapısına zarar vermez. Asit içermeyen Alessandro jeller kabuklaşmaz ve uzun süre estetik görünümünü muhafaza eder. Alessandro French jeller ile uygulanan KALICI FRENCH MANİKÜR ve tırnak süslemeleri ile istenilen şekil ve motif uzun süre tırnakta saklanabilir.

Rahatlatıcı Thermasoftun güçlü,uzun süren ısısı kaslarınızı ve zihninizi rahatlatır. Kasları ve eklemleri  rahatlatır. Ağrıların ve sızıların ağrısını hafifletir. Stresi azaltır. Esnekliği artırır. Artirit, karpal tünel sendromu ( Bilekte ön kol kaslarının tendonlarının geçtiği tünelde bulunan mediyan sinirin, bu tendonların şişmesi onucu sıkışmasıyla elde ağrı) ve zayıf sirkülasyon için mükemmeldir. Yeniden Canlandırma Thermasoftun tedavi edici sıcaklığı cildinize yeniden yardımcı olur. Kan akışını artırır Porları açar ve  Soyafinin cilde derinlemesine nüfuz etmesini sağlar. Vücuttan toksinleri artar. Doğal olarak hücresel tedaviyi destekler Cildin kendi nemini yaratmasına yardımcı olur. Yenileme Soyafin Serumunun Faydaları: 100% Doğal Paraffin değil-petrol veya yağ yok Cildi saran uzun süreli koruma sağlar. Havayı bloke eder ve suyu püskürtür cildin korunmasını muhafaza eden. Eldivendeki ısının harekete geçmesiyle etkinliğini  %200 artırır.

Medikal tirnak düzeltme islemine iliskin bant-sistemi Batik tırnaklarda cerrahi müdahaleye gerek duymadan kısa sürede hızlı tedavi sonuçları sağlanan en son teknoloji medikal metotdur. B/S Bantlarıyla gerceklesen tırnak bant uygulaması: Bunun için özel olarak imal edilmiş yassı, ince sentetik bir düz yay tırnak üzerine enlemesine sabitlendikten sonar iyileşme sürecine başlanır. Birkaç B/S Bant uygulamasından sonra tırnak tekrar acısız, düzgün ve sağlıklı şekline kavuşmaya başlar. B/S Bantlarının işleyiş prensibi: B/S bantları üç kat preslenmiş cam elyafla güçlendirilmiş sentetikden imal ince, yassı düz yay şeklinde bantlardır. Bant, batik tırnağın üzerine yatay şekilde yapıştırılır. Biz buna aplike etmek diyoruz. Bu sayede olusan itme güçleri tırnağın batan kısmını yan kenarlarında, battığı yerden, etinden kaldırarak tırnağın içe dönen kısmının tekrar düzleşmesini ve bu sayede acı veren kısmın iyileşmesini sağlar. Geleceği olan Bant Sistemi!

Hislerinizi Uyandırın... Mucizevi kahve özlü cilt iyileştrici body coffee ürünleri ile el ve ayak bakımınızda yeni bir sayfa açılıyor.. İçinde kahve taneleri olan ılık sütte 10 dakika bekletilen el ve ayaklarınız ölü hücrelerden arınırken, deriniz beslenir. Aynı zamanda kahve taneleri ile el ve ayaklardaki basınç noktalarına yapılan masaj stresi uzaklaştırır ve vücudunuzda saklı kalmış enerjinin dışarı çıkmasına yardımcı olur. Bakımız Body Coffee Spa ürünleri ile devam eder ve cildiniz inanılmaz bir yenilik ve tazeliğe kavuşur...

Shellac, ojenin rahatlığıyla protezlerin kalıcılığını bir araya getirdi. Shellac, sektörde çığır açan, patent alınma aşamasındaki bir UV3 teknolojisidir. Soyulmayan, uzun süre dayanan gerçek bir yeniliktir. Kolay Sürülebilir – Kolay Çıkarılabilir! Shellac oje gibi sürülür, pürüzsüzdür! Çıkarılması yalnızca 10 dakika sürer! Törpüsüz! Delmeden!, Yıpratmadan! Shellac UV kür uygulamalıdır, dolayısıyla kuruma süresi sıfırdır. Oje gibi ince ve esnektir, Doğal görünmekle kalmaz, aynı zamanda tırnak kırılmalarına engel olur. Sonuç? 14 günlük, olağanüstü, mükemmel parlaklık!

GEHWOL FUSSKARFT 45 yılı aşkın süredir ayak bakım profesyonellerinin hizmetindedir. Ayak Problemlerinin çoğuna uygun çözüm getirecek ürün çeşitliliğine sahiptir. Ayrıca yeni ürün geliştirme çalışmalarına devam etmektedir.

     Kozmetik Aromaterapi uzmanı olarak DECLEOR,iç dünyanızı dış dünyanızla kucaklaştırarak tabii güzelliğinizi ortaya çıkarmaya ve sürekli bir ışıltılı cilde sahip olmaya davet ediyor. Know-How anlayışını, bitki enerjileri ile cildinizin hayati enerjisinin derinlemesine incelenmesine dayanan ilmi uzmanlık bilgisi ile 35 yıllık tecrübeye dayanmaktadır. DECLEOR cildinize en uygun olacak şekilde etkili bir cilt bakımı için gerekli mükemmel aktif katkı maddeleri ile en iyi kalite bitkilerin bileşimine dayanan eşsiz bir ART OF BEAUTY imkanı sunmaktadır. Temel Yağların gücünü içinde barındıran DECLEOR un enerji konsantreleri cildinizin ve duygularınızın yenilenmesini, enerji ile dolmasını ve dengelenmesini sağlar. Güzellik anlayışında olduğu gibi DECLEOR dünya görüşüde de Güven-Denge ve Saygıya dayanmaktadır. GÜZELLİĞİNİZİN ENERJİSİNİ FELSEFEMİZDEN ALINIZ.

Kleo Medikal © 2013 - Her Hakkı Saklıdır